?Stříbrná Bronzovka?

?Stříbrná Bronzovka?

 
?Stříbrná Bronzovka ?
 
Ve čtvrtek 24. 11. a pátek 25. 11. se vydali reprezentovat žáci a žákyně 6. a 7. tříd naši školu ve florbale. V tělocvičnách Mezi školami se do boje o florbalový míček nejprve pustila děvčata. Sestava: Eliška Pilinová, Lucie Duchoslavová, Kristýna Kopálová, Eva Artamonova, Karina Romenets, Zuzka Rybnikářová a brankář Natálie Jamnická. Děvčata čekalo pět nelehkých soupeřů a musela nastoupit hned k prvnímu zápasu celého turnaje.
 
První zápas se ZŠ Trávníčkova dopadl remízou 1:1. Ve druhém zápase jsme narazili na konečné vítězky tohoto turnaje ZŠ Jánského, které byly velice dobře připravené a zápas pro nás skončil prohrou 1:4. Ve třetím zápase se nám povedlo hned v úvodních vteřinách vstřelit branku a děvčata udržela toto úzké vedení až do úplného závěru zápasu a zvítězila 1:0. Ke čtvrtému zápasu nás vyzvaly domácí hráčky ze ZŠ Mezi Školami. Za aktivní fanouškovské kulisy jsme toto utkání nezvládli a prohráli 0:2.
 
Jak jsme turnaj otevírali, tak jsme měli tu možnost ho i uzavřít posledním zápasem. Ještě před zápasem jsme věděli, že pokud poslední zápas se ZŠ Kuncova vyhrajeme, získáme 2. místo. Děvčata motivovaná cenným kovem bojovala statečně a zápas zaslouženě vyhrála 2:0.
 
Jsme stříbrní a jelikož ZŠ Jánského nemohla postoupit dál do krajského kola, ujímáme se této výzvy my.
 
Držte palce.
 
O. Filip