Andělský slet v Mohylce

Andělský slet v Mohylce

Ačkoliv i letos kvůli vládním nařízením proběhly předvánoční přípravy a akce v ZŠ Mohylová ve značně omezeném režimu, o tradiční celoškolní vánoční soutěž žáci nepřišli. Letošní zadání soutěže znělo jasně – vyrobit anděla. Dětská fantazie jako vždy báječně zapracovala a nevěřili byste, kolik různých materiálů, nápadů, tvarů a barev je možné na tvorbu andílka použít. 

Všichni andílci, které žáci do soutěže donesli, dostali své vlastní soutěžní číslo a byli vystaveni ve společenské místnosti. Hlasování probíhalo vhazováním papírku s číslem vybraného anděla do hlasovací sklenice ve školní vánoční kavárně, kterou v jednom týdnu postupně navštívily všechny třídy školy. Hlasů se tedy sešlo pravdu požehnaně!

Se všemi anděly, které šikovné děti z Mohylky vyrobily, se můžete pokochat v naší fotogalerii. Na společné fotce tvůrců je zřejmé, jak velký zájem tato soutěž vyvolala. Dva andílci s nejvyšším počtem hlasů mají samostatnou fotografii a jsou vyfoceni společně i se svým autorem.

Za překrásné andělíčky děkujeme všem žákům, kteří se soutěže zúčastnili. Byla opravdu radost na tento andělský slet v Mohylce pohledět.