Naše mateřská škola se v pondělí 18. května opět zúčastnila sportovní akce Butovický zajíček. Děti si vyzkoušely různé atletické disciplíny, navzájem si fandily a celé odpoledne si užily ve sportovní a přátelské atmosféře. Velkou radost nám udělaly nejen pěkné individuální výkony dětí, ale také společné 2. místo v celkovém hodnocení školek. Do sportovního odpoledne se zapojili i rodiče, kteří ve štafetovém běhu také vybojovali krásné 2. místo. Největší odměnou pro nás ale bylo nadšení dětí, radost z pohybu a příjemně strávený čas s rodiči i kamarády. Děkujeme všem rodičům za podporu a fandění během celé akce.
