Tak takový den jsme na Chlupovce dlouho nezažili! Jedná se o nový projekt žákovského parlamentu. Učitelé mohli zpátky usednout do školních lavic a děti měly možnost zhostit se rolí učitelů. Učitelé se poznávali v hláškách a gestech dětí. Děti se snažily vyložit látku zábavně, místy bojovaly s technikou a kázní.
Tady máme několik postřehů:
„Učit nebylo vůbec lehké, děti nedávaly pozor a neuměli jsme odhadnout čas.“
„Být puberťák je náročné, pusa mě bolí od žvýkání, musím se tvářit otráveně, pořád mě někdo napomíná“
„V rámci reflexe si naše povolání vedlo safra dobře“
V prvním ročníku jsme vychytali mouchy, příští rok to určitě zopakujeme.

