DVOJITÝ BRONZ BRONZOVKY…

DVOJITÝ BRONZ BRONZOVKY…

DVOJITÝ BRONZ BRONZOVKY…

Od středy 22. 11. do pátku 24. 11. se na FZŠ Mezi Školami konalo okresní kolo tradičního POPRASKu ve florbale, kterého jsme se zúčastnili ve všech kategoriích a navíc si nevedli vůbec špatně!

Na středečním turnaji zápolily kategorie dívek 6. – 7. třídy a 8. – 9. třídy. Holky daly do turnaje maximum a mladší děvčata byla dokonce kousek od medailového umístění!

Čtvrteční termín patřil turnaji chlapců, konkrétně kategorie 4. – 5. třídy a 8. – 9. třídy. Mladší kluci v základní skupině neprohráli ani jedno utkání a skončili jen o skóre na 2. místě. Semifinále a bitva o 3. místo jim však těsně unikli a nakonec tak skončili na nepopulárním „bramborovém“ umístění. Starším klukům se také podařilo postoupit ze základní skupiny. Boje o medaile jim však vyšly o něco lépe a odnesli si tak bronzové medaile – gratulujeme! 

V pátek celé florbalové klání zakončili turnaje žákyň 4. – 5. třídy a chlapců 6. – 7. třídy. Chlapcům se turnaj nevyvedl, kdy jedna výhra bohužel nestačila na postup ze základní skupiny. Turnaj nejmladších dívek byl ozdobou celého třídenního snažení žáků a žákyň z Prahy 13. Maximální úsilí všech děvčat, divácká i trenérská podpora a pohodová atmosféra pomohla všem k výborným výkonům. Naše holky navíc dokázaly napodobit kluky z 8. a 9. třídy a i ony si tak z turnaje odnesly, pro naši školu tolik příhodný, bronzový pohár a bronzové medaile! 

Holkám i klukům, kteří se florbalových turnajů zúčastnili, děkujeme za předvedené výkony, maximální nasazení, skvělé výsledky a vynikající prezentaci naší školy! 


A. Palatínus, O. Filip ze ZŠ s RVJ Bronzová