Na naší škole se ve čtvrtek 19. března uskutečnila akce European Games, v níž žáci změřili své síly ve fyzické zdatnosti i ve znalostech reálií Evropské unie. V klání smíšených týmů se hrálo nejen o ceny, ale také o postup do mezinárodního finále. Všichni si vedli velmi dobře, ale vítěz bohužel mohl být jen jeden. Gratulujeme všem k výborným výkonům a vítěznému týmu k postupu do finále.






