INFORMACE ze setkání příjemců MAP a KAP – hl. m. Praha

INFORMACE ze setkání příjemců MAP a KAP – hl. m. Praha

Výstupy:

  1. Prezentaci projektu P_AP naleznete ZDE. Kromě stručného představení našeho projektu obsahuje prezentace informace o strategických týmech, jednotném modelu akčního plánování, pokračování MAP IV a MAP V, výzvách MŠMT aj.
  2. ZDE naleznete medailonek Krajského pracoviště Praha a SČ – NPI ČR.
  3. ZDE je odkaz na myšlenkovou mapu p. Naskeho k tématu: MAPy/KAPy pomáhají digitalizaci škol.
  4. Z vystoupení p. Kuchaře si můžete projít prezentaci iKAP 2 + Ped. f. UK s nabídkou aktivit ZDE. Dále pak p. Kuchař zaslal zajímavé materiály k využití školám: Trestně právní minimum pro pedagogy při rizikovém chování žáků a Sborník stanovisek ombudsmana z oblasti školství.
  5. Ještě odkazy na webové stránky…
 

Pražský inovační institut | Pražský inovační institut

Praha – město, které zavádí priority vzdělávací politiky MŠMT do praxe základních a středních škol. To je cíl dvouletého projektu implementace Krajského akčního plánu II – Inovace ve vzdělávání (iKAP II – Inovace).

www.prazskyinovacniinstitut.cz

Pražské školy | Pražské školy

Podívejte se na přehled škol, které se nachází na území hlavního města Prahy. V profilech najdete informace o škole, adresu, web, kontakty, aktivní kroužky a další důležité informace. S výběrem Vám pomůže mapka níže nebo katalog škol pod mapou. Jednotlivé školy je možné filtrovat podle…

www.prazskeskoly.cz

 

O projektu iKAP2 – KPRS | Pražské školy

iKAP 2 – Komplexní program rozvoje klíčových oblastí pražského školství (iKAP2 – KPRS) Projekt je pokračování dlouholeté spolupráce Magistrátu hlavního města Prahy s Hospodářskou komorou hl. m. Prahy. Cílem je praktická realizace vybraných klíčových intervencí naplánovaných v krajském akčním plánu hl. m. Prahy. Díky projektu bude…

www.prazskeskoly.cz

 

 

nová informatika v RVP ZV | revize ICT RVP v ZV

řešení problému krokováním: postup, jeho jednotlivé kroky, vstupy, výstupy a různé formy zápisu pomocí obrázků, značek, symbolů či textu; příklady situací využívajících opakovaně použitelné postupy; přečtení, porozumění a úprava kroků v postupu, algoritmu; sestavení funkčního postupu řešícího konkrétní jednoduchou situaci

revize.edu.cz

jak na výuku | revize ICT RVP v ZV

Abychom vám usnadnili procházení stránek, nabídli přizpůsobený obsah nebo reklamu a mohli anonymně analyzovat návštěvnost, využíváme soubory cookies, které sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzu.

revize.edu.cz

IT guru – edu.cz

Pomoc Vám mohou nabídnou také krajští informační metodici (nebo-li Kimové) z projektu SYPO na krajích. KIMové Vám zdarma a diskrétně doporučí, jak začlenit digitální technologie, vzdělávací programy, aplikace do všech oblastí vzdělávání a řízení školy (podrobné informace).

www.edu.cz

 

   

Jiří Dušek
konzultant akčního plánování

Senovážné náměstí 872/25
110 00 Praha 1

GSM: +420 602 743 115

E-mail: jiri.dusek@npi.cz
www.npi.cz