Mohylka zve na Velikonoční výstavu

Mohylka zve na Velikonoční výstavu

Přišlo jaro a ZŠ Mohylová se začala strojit do svěžího hávu. Okolí i interiér školy zdobí přírodniny, pastelové barvy a zároveň také velikonoční detaily. Ano, blíží se oblíbené jarní svátky, Velikonoce. V souvislosti se svátky jara se v Mohylce opět koná Velikonoční výstava, na kterou bychom Vás touto cestou velice rádi pozvali.

Výstava začíná v úterý 29. 3. v 9 hodin ráno a ukončena bude v pátek 1. 4. v 16 hodin

ZMĚNA. VÝSTAVA JE PRODLOUŽENA DO 4. 4. 2022.

Těšit se můžete denně od 9 do 17 hodin na školní kavárnu se spoustou dobrot, obchůdek nebo výstavu velikonočních výrobků žáků školy. Ve čtvrtek 31. 3. se bude v Mohylce konat Den otevřených dveří a v odpoledních hodinách pak prodejní jarmark tříd B, na kterém bude možnost zakoupit zboží s velikonoční tématikou, které žáci sami vytvořili. V tento den Vás čeká také kulturní zážitek, který chystá třetí třída, tak neváhejte a přijďte se podívat osobně, ať o nic nepřijdete 🙂 Kompletní program najdete na pozvánce ve fotogalerii pod článkem.

Těšíme se, že se po dvouleté pauze opět osobně setkáme a spolu s dětmi si užijeme krásné společné jarní chvíle v kouzelně vyzdobené Mohylce.