Na konci října pozvaly děti své rodiče na podzimní slavnost na zahradu školy. Přípravy probíhaly ve velkém stylu, nezapomnělo se ani na občerstvení. Každá třída upekla nějakou dobrotu (perníky, koláče…). Na slavnosti jsme pak společně s rodiči vyráběli draky a lampiony a závodili ve skoku v pytlích nebo v hodu do dýně. Slavnost jsme zakončili společným lampionovým průvodem na blízký kopec, ze kterého se zase skvěle běhalo s draky dolů. Společné strávený čas jsme si moc užili, nejen kvůli nezvykle teplému a slunnému počasí.




