Podzimní zdobení u OVEČEK NA HÁJKU

Podzimní zdobení u OVEČEK NA HÁJKU

Barevný podzim ve školce je moc krásný čas. Děti se radují z dlabání dýní, výzdoby třídy a společných chvil. Ačkoliv jsme letos neměli dýňové setkání s rodiči a dětmi, vyráběli jsme a zdobili jsme sami v celé školce. Ale rodiče a děti o společné vyrábění nepřijdou. Těšíme se již na adventní období a vyrobíme si každý vlastní věnec, který nám bude dělat radost až do Štědrého dne. 

Ale mimo „dýňování“ se naše školka vypravila na výlet do Zemědělského muzea, kde si to předškolní a starší děti naší MŠ náramně užily. Takže ten, kdo nemá námět na víkend s dětmi, srdečně doporučujeme. Čeká Vás tam plno zábavy, interaktivních her a hlavně moc milí lidé. 

Všem přejeme krásné a pohodové podzimní dny, kolektiv MŠ, Ovčí Hájek 2177