Pozvánka – MAP III

Pozvánka – MAP III

Rádi bychom Vás pozvali na druhý ročník odborné konference DigiMAP: Dotkni se inovací ve vzdělávání, která je zaměřená na využívání digitálních technologií ve výuce. 

Konferenci pořádá MAP Praha 12 ve spolupráci s Národním pedagogickým institutem, a uskuteční ve čtvrtek 9. 6. 2022 od 8.00 do 15.30 hodin v prostorách CIIRC ČVUT (Jugoslávských partyzánů 1580/3 v Praze 6).

DigiMAP je určen pro učitele, ředitele a zřizovatele mateřských a základních škol, a pro všechny zájemce o vzdělávání. Garantem konference je Ondřej Neumajer, konferencí nás provede Vladimír Kořen

Na DigiMAPu vystoupí Vladimíra Dvořáková, která ve svém příspěvku upozorní na to, jak nové technologie a s tím související proměny komunikace ovlivňují formování společnosti, jejich hodnotová zakotvení i sociální vztahy. Dále se představí Michal Šebek, který nám prozradí, jak máme připravit děti na šťastný a smysluplný život v budoucnosti, ve které se neobejdeme bez chytrých strojů. Jakým způsobem se můžeme my a naše děti bránit různým formám kyberšikany, nám poradí Martin Kožíšek, který se již několik let věnuje prevenci rizikového chování na internetu. Dopolední blok přednášek zakončí Petr Polívka z Národního pedagogického institutu, který účastníkům DigiMAPu představí projekt IT Guru.

Dopolední program konference je určený pro všechny účastníky, odpolední program si můžete přizpůsobit svým zájmům. Připravili jsme pro Vás 3 boky workshopů, prosíme, vyberte si z každého bloku workshopů ten, kterého se chce zúčastnit

V rámci konference se můžete zúčastnit i komentované prohlídky robotické laboratoře TESTBED

Celý program konference DigiMAP najdete zde:

http://www.mappraha12.cz/digimap-2022/digimap-2022-program/ 

Účast na konferenci je ZDARMA, je nutná REGISTRACE. POZOR, POČET MÍST JE OMEZEN.

Registrovat se můžete ZDE

http://www.mappraha12.cz/konference-digimap-dotkni-se-inovaci-ve-vzdelavani/

Na konferenci pro Vás připravuje výstavu společností zaměřených na digitální technologie a budete se moci zúčastnit hry o zajímavé ceny. 

  

 

Jiří Dušek
konzultant akčního plánování

Senovážné náměstí 872/25
110 00 Praha 1

GSM: +420 602 743 115

E-mail: jiri.dusek@npi.cz
www.npi.cz