Run and Help 2023

Run and Help 2023

8. 6. 2023 se konala v rámci oslav 30. výročí založení Chlupovky akce Run and Help 2023. Zúčastnilo se 263 běžců, naběhalo se 1308,75 km a vybrali jsme 35 900,- Kč na pomoc pro Theu (11 let) a Zuzku (16 let). Celou akci připravili členové žákovského parlamentu 2. stupně pod vedením paní učitelky Rajtrové. Poděkování patří také členkám Rady rodičů paní Neuvirtové a Čihákové za pomoc při vybírání peněz a také paní Horníčkové za výborné melouny, dále všem pedagogům, kteří napekli občerstvení a vyučujícím Vv Martině Dědourkové a Aleně Maturové za přípravu prodejní výstavy žákovských výtvarných děl.
Zároveň jsme na druhé straně školního pozemku slavnostně otevřeli novou školní Jedlou zahradu, kterou jsme vybudovali v rámci programu Skutečně zdravá škola za finanční pomoci společnosti LIDLZástupci obou společností a paní Místostarostka Plesníková patřili mezi významné hosty.
Celkem se odpoledne zúčastnilo kolem 500 lidí. Mezi návštěvníky tradičně nechyběli rodiče, prarodiče, současní i bývalí žáci a pedagogové školy.  Přejeme Chlupovce k 30. narozeninám všechno nejlepší a těšíme se na dalších alespoň 30 let.