Je moc prima, když školkou rezonuje hudba, zahrada je vyzdobená balónky, za bránu školky je slyšet smích a voní dobré jídlo. Je moc prima, když vidíme, jak se všichni radují a baví na zahradě. A právě jedna vydařená akce proběhla před pár dny, kdy se sešli rodiče, děti a zaměstnanci MŠ, Ovčí Hájek 2177 na školní zahradě, kde jsme se rozloučili se školním rokem a měli čas si společně popovídat. Pro děti byl připravený zábavný hudebně pohybový program, rodiče mezi tím ochutnali grilované maso a dobroty od místního řezníka Aleše Peterky. S ostatním nám pomohli hodné maminky, které napekly pro děti hromadu dobrot, donesly ovoce, zeleninu a různé pochutiny. A protože ovoce a zeleniny bylo opravdu hodně, mohli jsme udělat překvapení pro děti druhý den v pátek na oslavu DNE DĚTÍ, který byl v duchu princů a princezen, králů a královen a třeba i chrabrých rytířů. Děti plnily různé úkoly jako například lovení kouzelného prstenu ze začarované studně a nebo jízda na koni. Když děti splnily úkoly na všech stanovištích, šikovná paní učitelka jim za odměnu namalovala obrázek na obličej. Byly to krásné akce, děkujeme za společné zážitky.






