Štafetové závody

Štafetové závody

V úterý 23. dubna se na ovále ZŠ Mezi školami sešlo dvanáct škol reprezentujících Prahu 2, 5, 6, 13, 16 a 17. Všichni závodící byli výborně připraveni předvést své síly ve štafetách.
 
Nejprve žáci 2. a 3. tříd vysprintovali na trať 8 x 100 metrů. Naši třeťáci doběhli na pěkném 5. místě v prvním rozběhu.
 
Žáci 5. tříd byli po tomto výkonu namotivovaní podat ještě lepší výkon a to se jim povedlo bravurně. Ve svém rozběhu na 8 x 100 metrů si perfektně předávali štafetový kolík a nenašli přemožitele. Jan Kůrka z 5. B doběhl se suverénním náskokem přes 30 metrů na 1. místě. 🥇🏆
 
Poté došlo k namixování 3. a 5. tříd a běželi se dvě štafety na 8 x 200 metrů. První štafeta dokázala doběhnout na 4. pozici a v dalším běhu naše druhá štafeta opět suverénním způsobem doběhla vítězně.
 
O výsledném pořadí rozhodoval součet časů všech štafet při doběhu a tak bylo rozhodnuto, že naše škola obsadila celkové 4. místo. Pouhé dvě vteřiny nás dělily od bronzové medaile. I tak reprezentanti odcházeli s dobrou náladou ze skvělého úspěchu.
 
Děkujeme za vzornou reprezentaci školy. 🎈
 
Mgr. Ondřej Filip, sporťák z Bronzovky