Těšíme se na léto

Těšíme se na léto

Ve družině se děti určitě nenudí. Stále něco tvoříme a kreslíme. Tentokrát se děti s naší Terezkou rozhodly vytvořit nádherné žabky a pantoflíčky, které zdobí naši chodbu. Druhý den zase děti vytvořily krásné 3D mandaly. Papírové tvoření je mezi dětmi rozhodně oblíbená činnost. A když to není papír, tak jsou to například nažehlovací korálky, z kterých se dá vytvořit vše možné. Teď například tvoříme naušničky.