Poslední den před jarními prázdninami se v naší škole konal Valentýnský den, uspořádaný našimi deváťáky. Abychom nepřišli o svátek zamilovaných, když jsou jarní prázdniny, udělali jsme si Valentýna 7. února. Celý týden mohly děti dávat svá zamilovaná přání a vzkazy do tajné schránky a v pátek je žáci z 9.ročníků roznášeli adresátům. A přáníček bylo opravdu spousta. A nejen to, takřka celá škola se oblékla do zamilovaných barev, k dispozici byl také fotokoutek, kde se každý mohl vyfotit se svou láskou, kamarádem nebo paní učitelkou. Každá třída se také mohla vyfotit s velkým papírovým srdcem, které vyrobily děti právě na tento hezký den. Moc jsme si tento den všichni užili a už se moc těšíme na další akci ♥











