Velkolepý Halloween na ZŠ Janského

Velkolepý Halloween na ZŠ Janského

 

V pondělí 31.10. zažily děti z přípravných tříd a z 1. B opravdovou halloweenskou oslavu. Hned ráno je čekala halloweenská strašidelná stezka, na které musely děti splnit řadu úkolů. Potom si zahrály různé hry, zatančily si a nakonec  ochutnaly řadu dobrot, které jim připravili rodiče. Oslava se moc povedla!

Paní učitelky Tereza, Veronika a Daniela a paní asistentky Maryam a Míša (1. B, 0. A a 0. B)

Tradice je tradice a tak jsme ani letos nezapomněli oslavit svátek plný strašidel, kostýmů, dobrot a zábavy, na který se děti z naší školy těší celý rok.  A prvňáčci, pro které to byla letos premiéra, se těší dvojnásob!  Od starších kamarádů už dobře vědí, že na všechny bude čekat odpoledne a večer plný sladkostí, které si musí „vykoledovat“ na stanovištích, kde plní nejrůznější úkoly, projít stezkou odvahy, pořádně se vydovádět při tanci a reji v maskách, které nakonec vyhodnotí odborná porota

Paní učitelky Renata (1. A), Monika (4. A) a Dana (2. B)

V pondělí se ve třídách třeťáků neobjevily děti, ale neskutečná strašidla, čarodějnice a jiné příšery. Po vzájemném představení se všichni pustili do plnění strašidelných úkolů a vyrábění, které nás provázelo skoro celý týden. Pondělní den jsme zakončili tanečním rejem strašidel, na který jsme přizvali i strašidla z 1. B. Moc jsme si to všichni užili.

Paní učitelky Táňa, Barča a paní asistentka Adéla (3. A a 3. B)