Vítáme Vás v novém školním roce s MŠ Píšťalka.

Vítáme Vás v novém školním roce s MŠ Píšťalka.

Máme zde konec nádherného letního období, které nás potěšilo příjemným a slunečným počasím. Nyní se opět těšíme na nový školní rok, který určitě zahájíme s úsměvem na rtech, novým plánováním krásných zážitků ve společnosti starších a hlavně dalších nově příchozích kamarádů.

Celý personál žije tím, jak děti v naší mateřince potěšit. Čeká nás spousta hezkých kulturních akcí. Píšťaláčci se mohou těšit na divadélka, která k nám budou pravidelně jezdit do MŠ. Dále je připravena škola v přírodě a letos nejenom jarní, ale i zimní s lyžováním. Předškoláky čeká návštěva divadla U Hasičů, výlet do plzeňské Techmanie a mnoho dalších zážitků. Kroužky jsou také samozřejmostí, děti se opět mohou těšit na fotbal, výtvarný kroužek, plavání, angličtinu a  samozřejmě naši typickou výuku na flétnu.

Během léta jsme všechny třídy vybavili novými koberci a z nového dotačního programu pořizujeme mnoho nových, moderních výukových pomůcek, které budou děti určitě hodně bavit.

Přejeme našim „píšťaláčkům“ šťastné dny v nových třídách, co nejméně slziček a ať si brzy zvyknou na naše milé paní učitelky.

Všem rodičům děkujeme za trpělivost při adaptaci a těšíme se na celoroční spolupráci.

Personál MŠ Píšťalka