2. školní ples

2. školní ples

Ke konci plesové sezóny proběhl náš 2. školní ples. Přípravy byly náročné, ale akce vyšla na jedničku. 

Organizace a příprav se ujal parlament 2. stupně. Do krásně vyzdobené tělocvičny přišlo tančit kolem 150 elegantně  oblečených žáků 2. stupně, k tanci hrála nám živá kapela. Po formálnější první části přišla na řadu diskotéka. Na programu byla volba krále a královny tanečního parketu, dvě předtančení, tombola a  soutěž s balonky. Všichni se mohli vyfotit v připraveném fotokoutku. Atmosféra byla skvělá, příští rok to zopakujeme. 

Poděkování patří parlamentu, učitelům, kteří se podíleli na přípravách a realizaci plesu, všem, co věnovali ceny do tomboly, panu školníkovi a Radě rodičů. 

                                                                                                                                                     Petra Rajtrová