23. škola v přírodě s angličtinou

23. škola v přírodě s angličtinou

Již 23. škola v přírodě se uskutečnila koncem dubna opět v Železných horách. Žáci 4. tříd se ve škole kromě angličtiny věnovali i sportovním činnostem a poznávání okolí. S úspěchem proběhl i orientační běh s anglickými úkoly. Žáci absolvovali i výlet do Slatiňan, kde se seznámili s historií zámku a rodem Auerspergů, navštívili místní hřebčín a cestou na rozhlednu Bára viděli také Kočičí hrádek, který nechala pro děti vybudovat Vilemína Auerspergová.

Poděkování všem, kteří přispěli ke zdárnému průběhu 23. školy v přírodě. Fotografie byly zpracovány do alba a zpřístupněny rodičům zúčastněných žáků.

Norbert Tlustý