Bronzovka na kulinářské soutěži v ZŠ Klausova

Bronzovka na kulinářské soutěži v ZŠ Klausova

🍽️ Ve středu 18. března žáci 7. C (Nela K., Tereza B., Valerie K., Jan K., Karolína K. a Nikola F.) vzorně reprezentovali naši školu v kulinářské soutěži na ZŠ Klausova. 👩‍🍳
 
Kuchařský tým připravil tříchodové menu, které sklidilo obdiv poroty i všech přítomných. Jako předkrm servírovali trio pomazánek, hlavním chodem byla kuřecí tortila se svěžím jarním salátkem, a na závěr nechyběla sladká tečka cheesecake do skleničky, který byl nejen chutný, ale i oku lahodící.
 
Aranžérky Kája s Nikčou se postaraly o skutečnou pastvu pro oči. Jejich nádherně prostřený stůl doslova vdechl příchod jara. Jemné barvy, květinové detaily a vkusné doplňky vytvořily atmosféru, která umocnila celkový dojem soutěžní prezentace.
 
Všem účastníkům patří veliké poděkování za jejich nasazení, tvořivost a týmového ducha. Ukázali, že vaření může být radostí, uměním i krásnou spoluprací. Už nyní se těšíme na další, v pořadí 4. ročník kulinářské soutěže, kde jistě opět nebudou chybět nápady, vůně a především nadšení našich šikovných žáků.
 
Kateřina Synková a kuchtíci a aranžérky z Bronzovky