Den učitelů na Bronzovce

Den učitelů na Bronzovce

Milí učitelé,
 
blíží se váš den a my, žáci, bychom vám chtěli upřímně poděkovat.
 
Víme, že to s námi občas není úplně jednoduché. Máme dny, kdy zapomínáme úkoly, a dny, kdy jsme duchem spíš na gauči nebo u mobilu než v lavici.
 
Vážíme si vaší nekonečné trpělivosti, snahy nám něco předat a toho, že to s námi nevzdáváte.
 
Děkujeme!
 
Přejeme vám krásný Den učitelů!
 
Za žáky z Bronzovky
Majda a Terka z 9. C