Dnes to v naší školní jídelně krásně vonělo!

Dnes to v naší školní jídelně krásně vonělo!

Dnes to v naší školní jídelně krásně vonělo! 
 
Paní kuchařky připravily chutné bramboráčky na nových plechách a zároveň jsme poprvé uvedli do provozu nový konvektomat, který nám pořídil náš zřizovatel.
🥗 A ještě jedna malá radost. 🍇 Náš salátový bar bude slavit rok provozu. Mezi žáky je stále velmi oblíbený. 🍉
 
Děkujeme našemu zřizovateli za podporu modernizace školní jídelny a našim kuchařkám za skvělou práci! 
 
Vaše Bronzovka