Loučení s školní jídelnou

Loučení s školní jídelnou

Naši školní kuchyni a jídelnu čeká zasloužená rekonstrukce, proto jsme se oficiálně rozloučili s tou starou. 

Žáci a učitelé drželi poslední den minut ticha a po té mohutně zatleskali kuchařkám. Jak naše jídelna vypadala za pár dní, můžete vidět na jedné z fotek. Těšíme se na novou, která by měla otevřít 1. září. 

                                                                                                                                                              Petra Rajtrová