Naši školní kuchyni a jídelnu čeká zasloužená rekonstrukce, proto jsme se oficiálně rozloučili s tou starou.
Žáci a učitelé drželi poslední den minut ticha a po té mohutně zatleskali kuchařkám. Jak naše jídelna vypadala za pár dní, můžete vidět na jedné z fotek. Těšíme se na novou, která by měla otevřít 1. září.
Petra Rajtrová
