Turnaj v nohejbale – 2. místo

Turnaj v nohejbale – 2. místo

Začátkem května se naši mladší žáci zúčastnili nohejbalového turnaje, kde se mezi 10 školami umístili na skvělém 2. místě. Celou akci provázela výborná atmosféra a individuální výkony reprezentantů Petra Slepičky, Mikuláše Bouly, Jáchyma Švejdara a Andreje Kalabišky.

V základní skupině naši kluci neprohráli ani jedno utkání a bez porážky postoupili do vyřazovací části. V semifinále se střetli se sportovci ze Základní školy Řeporyje. Po napínavém a nervy drásajícím boji dokázali vyhrát a postoupit do finále. V posledním zápase naši reprezentanti podali výborný výkon, avšak v rozhodujícím momentu nestačili a finále prohráli.

Těmito slovy bych chtěl poděkovat všem hráčům za skvělý sportovní úspěch a především za vynikající výkon a sportovního ducha.

Aleš Trávníček, vyučující TV