Letošní novinku zorganizovali žáci z parlamentu 2.stupně.
Už od pondělí byla na recepci školy připravená krásně ozdobená krabice, do které děti házely valentýnská psaníčka. Ve čtvrtek se dopisy roztřídily a v pátek je roznesli naši speciální pošťáci. Psaníček se sešla celá hromada, vypadala krásně a přinášela radost. Petra Rajtrová
