V minulém týdnu proběhla na FZŠ prof. O. Chlupa primární prevence od společnosti Linkin Sphere. Lektoři navštívili třetí a šesté ročníky s tématy Digitálního well-beingu a Kyberšikany. „V programech se žáci seznámili s riziky digitálního světa a pomocí aktivit i diskusí přišli na to, jak se takovým rizikům bránit i jim předcházet“, říká mladá lektorka Ema Košáková.
Žákům se program líbil, oceňovali jeho rozmanitost a užitečnost.
Petra Rajtrová
