Protože naší školní kuchyni čeká uzavření a následná rekonstrukce, zorganizoval parlament hlasování o nejlepší jídla. Hlasování probíhalo po třídách, podmínkou bylo, že mezi vybranými smí být jen jedno sladké jídlo.
Zvítězily lívance se skořicí, následoval gyros a špagety. Paní kuchařky nám na „rozloučenou“ tato jídla uvaří.
Začalo to lívanci, už v jedenáct hodin se školou linula nezaměnitelná vůně. Lívance chutnaly dětem i dospělým a fronta na přídavky se zdála nekonečná. Zbývá jen závěrečné Mňam a Děkujeme.
Petra Rajtrová
