Loučení se zimním stadionem

Loučení se zimním stadionem

Už od konce listopadu chodily naše třídy bruslit na zimní školní stadion Bronzová. Některé třídy braly bruslení opravdu vážně, chodily pravidelně, zaplatily si trenéra a zdokonalovaly se v technice bruslení. Jiné třídy chodily spíše nárazově a pro zábavu. Zimní stadion se bude zavírat, proto se loučíme s bruslařskou sezónou a těšíme se na další. 

                                                                                                                                                  Petra Rajtrová