Už od konce listopadu chodily naše třídy bruslit na zimní školní stadion Bronzová. Některé třídy braly bruslení opravdu vážně, chodily pravidelně, zaplatily si trenéra a zdokonalovaly se v technice bruslení. Jiné třídy chodily spíše nárazově a pro zábavu. Zimní stadion se bude zavírat, proto se loučíme s bruslařskou sezónou a těšíme se na další.
Petra Rajtrová
