1. ročník Poháru ředitele ZŠ Kuncova v atletickém šestiboji

Ve středu 27. 9. 2023 na naší škole proběhl 1. ročník Poháru ředitele ZŠ Kuncova v atletickém šestiboji. Počasí nás hřálo podzimním sluníčkem, děti byly nadšené do soutěžení a úrazovost byla minimální. Třídy postavily svá atletická družstva, která soupeřila v těchto atletických disciplínách – běh na 60 metrů, dlouhý běh podle věkové kategorie (500 až 1500 metrů), skok do výšky a do dálky, štafeta na 60 metrů, hod míčkem nebo vrh koulí.  Po závodech, plných emocí, vrcholných sportovních výkonů, ale i smutku při neúspěchu nebo prohře o pár centimetrů nebo sekund, přišlo na řadů vyhlášení. Rozdávaly se sladké odměny, byly vidět šťastné úsměvy u vítězů i smutné tvářičky u poražených, to ke sportu ale patří a i poraženým patří čest za férové závodění.