Halloweenské mohylácké obědvání

Halloweenské mohylácké obědvání

Všichni vědí, že oslava známého podzimního svátku Halloween letos připadla na neděli. Žáci ZŠ Mohylová si ho tudíž nemohli ve škole užít tak, jak by chtěli (a mohli). I zželelo se dětí z Mohylky tamním paní kuchařkám a připravily pro ně krásné, vtipné a nápadité „pohalloweenské“ překvapení v podobě strašidelné výzdoby u jindy „obyčejného“ oběda v jindy „obyčejné“ školní jídelně.

Na žáky čekal ozdobený kostlivec, tematické barevné balónky, pavouci v pavučinách z vaty, dokonce i v ovocném baru byl halloween patrný! Ale to hlavní, z čeho byly děti opravdu nadšené (kromě báječného podzimního dýňového rizota), to byl vzhled samotných paní kuchařek. Všechny se na výdej obědů převlékly do kostýmů, doladily své stejnokroje pomocí rozličných čarodějnických doplňků, některé si krásně namalovaly obličej a s jejich věčnými milými úsměvy se pustily do práce.

Bylo to od nich jednoduše úžasné a vtipné překvapení, všem dětem i dospělým zlepšily tímto povedeným kouskem náladu a my můžeme být hrdí, že takové skvělé ženy vaří dobroty právě u nás v Mohylce 🙂