Mohylka se slavnostně rozloučila

Mohylka se slavnostně rozloučila

Po loňské pauze jsme letos měli to štěstí, že jsme si v Mohylce mohli užít rozloučení s končícím školním rokem na tradiční Zahradní slavnosti.

Páté ročníky, které Mohylku letos opouštějí, si pro návštěvníky slavnosti připravily pestrý program a zaměstnanci Mohylky se postarali o bohatou nabídku občerstvení. Prvňáčci doprovodili své páťáky z patronátních tříd na jejich šerpování a mohli si tak ještě užít poslední společné chvíle. Účast na této slavnostní akci byla opravdu hojná – přišli rodiče, přátelé, rodinní příslušníci i bývalí žáci školy. Domluvené bylo nejspíše i počasí, protože nám teplo a sluníčko opravdu přálo.

Během celé akce vládla školní zahradou velice příjemná atmosféra a bylo vidět, že návštěvníci slavnosti si program, šerpování, rozloučení se žáky i jejich paní učitelkami a asistentkami, proslov paní ředitelky i vynikající občerstvení opravdu užili. Doufejme, že příští školní rok bude alespoň o něco klidnější a budeme se moci všichni opět setkat na různých akcích Mohylky.

Rádi bychom Vám všem popřáli dlouhé léto, spoustu krásných chvil s Vašimi nejbližšími a těšíme se s Vámi brzy opět na viděnou?