Sportovní soutěže Prahy 13

V pondělí 27. února pokračovaly sportovní soutěže na Praze 13, které organizuje Dům dětí a mládeže ve spolupráci se základními školami na Praze 13. Tentokrát se sehrál turnaj ve volejbale, kterého se účastnili žáci a žákyně 8. a 9. tříd základních škol a příslušných ročníků víceletých gymnázií. Sportovních soutěží se zúčastnilo 7 týmů hochů a 8 týmů dívek. V kategorii hochů vyhrálo gymnázium Jaroslava Heyrovského, druhé místo získala základní škola Brdičkova a na třetím místě skončila Fakultativní základní škola Mezi školami. V kategorii dívek vyhrála základní škola Brdičkova, na druhém místě skončilo gymnázium mezinárodních veřejných vztahů Praha s.r.o. a třetí místo obsadila základní škola Kuncova. Vítězům přejeme úspěch v krajském kole a případně dále.