Vánoční slavnosti školy již v úterý…

Vánoční slavnosti školy již v úterý…

Vážení rodiče a přátelé školy,

 

srdečně vás zveme na Vánoční slavnosti, které se budou konat v úterý 13.12.2022 od 16 hodin v atriu školy a přilehlých prostorech.

Vánoční slavnosti budou zahájeny představením tříd, kde mimo jiné vystoupí se zpěvem i naši učitelé.

 

Poté proběhne dražba 3 nejlepších vánoček, které pro vás budou plést v pondělí děti, pan ředitel, pan starosta a paní místostarostka.

Celkem se upeče 26 vánoček, ale pouze tři nejlepší se dostanou do dražby, ostatní vánočky budou pro vás připraveny na ochutnání na vánočním jarmarku za symbolickou cenu.

V průběhu celých Vánočních slavností bude probíhat vánoční jarmark, kde naleznete ke koupi tradiční vánoční výrobky, které pro vás chystají nejen děti. Součástí budou i vánoční dílničky, kde budete mít možnost vytvořit si vlastní výrobek a odnést si ho domů.

 

Součástí jarmarku bude také občerstvení, kde si budete moci zakoupit perníčky, štrůdl a další sladké dobroty, které napečou děti. Pro hladové budeme připravovat párky v rohlíku a nezapomeneme ani na dostatek studených a teplých nápojů jako džus, káva a také vánoční pečený čaj.

 

 

Finanční výtěžek z Vánočních slavností bude určen na vybudování dalšího relaxačního prostoru pro naše žáky.

 

Přijďte se podívat na vaše děti, které nyní pilně dokončují výrobky a trénují, aby vám mohli ukázat, jak moc jsou šikovné.

 

A hlavně, přijďte s námi společně užít čas adventní!

Těšíme se na vás.

 

 

Přátelé FZŠ Mezi Školami, z.s.

a také žáci a zaměstnanci FZŠ Mezi Školami