Zpěvačky z Mohylky na medailových pozicích

Zpěvačky z Mohylky na medailových pozicích

Po loňské pauze způsobené opatřeními souvisejícími s pandemií Covid-19 se letos uskutečnil již 22. ročník soutěže v sólovém zpěvu s názvem Butovický zvoneček.

Zpěváčci z 1. až 3. tříd základních škol zazpívali 9. května a pro zpěváky ze 4. až 9. tříd se soutěž konala 10. 5. 2022. Oba dny se zpívalo v obřadní síni radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí od 9 do 12 hodin.

Soutěže se mohly zúčastnit děti, které navštěvují základní nebo střední školu na území Prahy 13, nebo které na Praze 13 bydlí.

Máme velikou radost, že mezi oceněnými zpěváky jsou i tři žákyně ze základní školy Mohylová, a to na všech třech stupních vítězů. Krásné třetí místo v kategorii starších zpěváků obsadila Nella Houdková ze třídy 4. B, mezi mladšími zpěváčky se na druhém místě umístila Šárka Kučerová z 2. A a ke zlaté první pozici gratulujeme Fridě Tesařové ze třídy 3. B. Všem zúčastněným blahopřejeme a těšíme se na jejich další úspěchy!

Ve čtvrtek 19. 5. 2022 od 18 hodin se můžete přijít podívat na radnici Prahy 13, kde se bude konat koncert letošních vítězů této soutěže.