Mohylka vánoční

Mohylka vánoční

V ZŠ Mohylová si předvánoční období každoročně užíváme plnými doušky. Ačkoliv již dva roky nemůžeme ve škole kvůli vládním opatřením přivítat návštěvníky tradiční vánoční výstavy a vánoční dílny, neznamená to, že si necháme ujít i nezaměnitelnou vánoční atmosféru. Aby si ji ve škole mohli užít alespoň žáci a zaměstnanci, oblékla se Mohylka zvenku i uvnitř do kouzelného zimního vánočního kabátku. 

Již z dálky vítá kolemjdoucí svátečně nazdobený plot, kolem dveří do školní jídelny se nedá projít bez prohlédnutí přírodních i barevných výzdob, větviček a chvojí, vchodové dveře do pavilonu B hlídá pohádkový stromeček. Ve vánoční společenské místnosti probíhá každoroční celoškolní soutěž – letos žáci vybírají nejkrásnějšího andělíčka. Vánoce na každého dýchnou na chodbách, u jednotlivých tříd, na schodištích i ve školní jídelně. Jemné připomínky blížících se svátků jsou patrné opravdu všude, kam se podíváte.

Abychom se o naši radost z výzdoby mohli podělit s těmi, kteří se do Mohylky chystali nasát předvánoční atmosféru, ale do budovy školy bohužel nemohou, nafotili jsme pár záběrů. Doufáme, že Vás pohled na krásnou aranžérskou práci potěší alespoň tak, jako každý den těší nás.