Zůstáváme v kontaktu

Zůstáváme v kontaktu

Dveře DDM Stodůlky jsou určitě až do 25. 10. 2020 uzavřeny, přesto bychom vás chtěli pozvat dál – alespoň virtuálně!

Podívejte se, jak to vypadá uvnitř DDM Stodůlky. Na nové vizuální identitě DDM jsme pracovali celé léto a těšili se na dobu, kdy to  všechno budeme moci ukázat. Situace tomu bohužel nepřeje, proto jsme všechno nafotili. Pár slov o zkrášlování vnitřních prostor najdete na blogu, fotografie potom v Galerii online. Autorkou fotografií je Nela Gallatová.V těchto dnech můžete využít opět naši nabídku Domeček online. Podle našich možností připravujeme komunikaci na dálku s našimi účastníky v různých variantách. 

♦ Ve čtvrtek 8. 10. 2020 pozvala všechny umělecké duše k výtvarnému úkolu Zdeňka Hiřmanová. Zadání úkolu a všechny informace najdete v Domečku online v Ateliérku.

♦ Další live stream proběhl 9. 10. 2020 v 11:00 s Míšou Štěpánkovou, která se ujala lekce flétničky pro nejmenší. Dotkla se otázek, jak s flétnou začít, jak vybrat správný nástroj, jak u hraní správně dýchat a další otázky. Odkaz na video najdete opět v Domečku online – Flétnička pro nejmenší.

♦ Live stream pro všechny kytaristy začátečníky proběhl 12. 10. 2020 od 15:00 s Míšou Štěpánkovou. Míša opět rozebrala jak teorii (jak a kde vybrat správný nástroj, jak kytaru naladit, první tóny a akordy), tak hru na nástroj prakticky. Odkaz na video najdete v Domečku online – Kytara.
 
Naše live videa můžete sledovat na našem Facebooku nebo na YouTube a neunikne vám žádné video z Domečku!

 

flétnička pro nejmenšíkytara