Stříbro pro Bronzovku podruhé! 

Stříbro pro Bronzovku podruhé! 

Stříbro pro Bronzovku podruhé! 

V pátek 25. 11. vyrazili na florbalový turnaj chlapci z 6. a 7. tříd – Jiří A., Filip K., Filip V., Michael P., David R., Vojtěch Š., Jakub M., Samuel S. a Filip H., Adam H. a Tomáš H.
 
Na úvod turnaje nás čekalo velmi náročné utkání s FZŠ prof. O. Chlupa, který jsme bohužel nezvládli a prohráli 0:3. Předvedený výkon však nebyl špatný a byl příslibem do dalších bojů. Ve slušných  výkonech jsme pokračovali i ve zbylých utkáních ve skupině, což tentokrát přineslo také skvělé výsledky. Výhra 8:0 se ZŠ Kuncova, 7:0 s FZŠ Mezi Školami a 4:0 se ZŠ Mládí ukázalo v dobrém světle nejen výkony našich hráčů, ale především brankáře Jirky A., který předváděl jisté zákroky a byl oporou svým spoluhráčům. Po třech výhrách a jedné porážce jsme tedy z druhého místa postoupili do semifinále, kde jsme se utkali s vítězem druhé skupiny, kterým bylo gymnázium MMV. V sestavě našeho soupeře stála řada spoluhráčů našeho kapitána a nejlepšího střelce Jakuba M., který v semifinále předvedl famózní výkon a třemi brankami nám zajistil výhru 3:2 a postup do finále! Zde jsme v repríze prvního zápasu narazili na FZŠ prof. O. Chlupa, která opět předvedla bezchybný výkon, protože jsme ani na podruhé nedokázali tomuto soupeři vstřelit ani jednu branku a prohráli 0:5.
 
Ve finále jsme se tedy museli sklonit před zaslouženým a dominantním vítězem turnaje, avšak přesto odcházíme se vztyčenou hlavou, skvělým pocitem, hromadou pozitivních zážitků a zkušeností, a navíc stříbrnými medailemi na krku!
 
A. Palatínus